Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Strona Głowna - Aktualności

„Paszport na południe Europy” – praktyki ekonomistów z ZSP w Czchowie
2018-06-21 13:32

„Paszport na południe Europy” – praktyki ekonomistów z ZSP w Czchowie

18 czerwca dziewiętnastu ekonomistów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie rozpoczęło 3-tygodniowe praktyki w Sewilli. Uczniowie będą poznawać specyfikę hiszpańskiego rynku pracy, sposoby sporządzania dokumentów związanych z prowadzeniem gospodarki magazynowej i sprzedaży. Będą także uczestniczyć w wielu aktywnościach kulturowych.


Trzy dni na Pomorzu, czyli wycieczka uczniów Zespołu Szkół w Szczurowej
2018-06-19 12:56

Trzy dni na Pomorzu, czyli wycieczka uczniów Zespołu Szkół w Szczurowej

6 czerwca 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół w Szczurowej wyjechali na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta i Malborka. W wyjeździe wzięło udział 26 uczniów oraz Panie: Iwona Nowak—Bodzioch, Bernadetta Bibro i Dorota Bolek. Podróż rozpoczęła się o godz. 3.53 na dworcu PKP w Brzesku.


VI Manewry Obronne
2018-06-14 10:48

VI Manewry Obronne

Już prawie tradycją stało się, że Zespół Szkół w Szczurowej organizuje Manewry Obronne dla klas gimnazjalnych z sąsiednich miejscowości.  W tym roku było to już szóste spotkanie, a odbyło się ono 12 czerwca 2018r. W manewrach uczestniczyli też uczniowie naszej szkoły. Zawodnicy mogli zaprezentować swoją  sprawność fizyczną oraz wykazać się wiadomościami z zakresu obronności i ratownictwa medycznego. Do rywalizacji stanęło 5 drużyn.  Pierwszym zadaniemuczes...


Akcja Żonkil – podziękowanie dla ZSP nr 2 w Brzesku
2018-06-13 14:19

Akcja Żonkil – podziękowanie dla ZSP nr 2 w Brzesku

Szanowni Państwo, Szósta edycja akcji społeczno-edukacyjnej „Żonkile” za nami. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za przyłączenie się do akcji – za zorganizowanie w swoich szkołach, bibliotekach i instytucjach wydarzeń upamiętniających 75. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim oraz jego Bohaterki i Bohaterów. Dzięki Państwu zaangażowaniu cała Polska znów zakwitła żonkilami!


Akcja charytatywna na sportowo..
2018-06-13 14:14

Akcja charytatywna na sportowo..

29 maja 2018 roku na hali sportowej w Czchowie odbyły się zajęcia sportowe z elementami samoobrony, zorganizowane w celu charytatywnym. Organizatorem wydarzenia był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie oraz działające w szkole Szkolne Koło PCK.


Zobacz więcej aktualności