Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Strona Głowna - Aktualności

ZSP Nr 1 - Sesja popularnonaukowa w Hańczowej
2018-06-26 10:33

ZSP Nr 1 - Sesja popularnonaukowa w Hańczowej

12 czerwca br. młodzież naszej szkoły, członkowie Szkolnego Klubu Historycznego im. Armii Krajowej wraz z opiekunem dr. Piotrem Dudą na zaproszenie dr. Sławomira Mrozka, nauczyciela Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej wzięli udział w sesji popularnonaukowej „W drodze do Niepodległej! W stulecie odzyskania przez Polskę Niepodległości”, zorganizowanej w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości.


Sukces ZSP Nr 1 w ramach projektu McHE
2018-06-22 13:35

Sukces ZSP Nr 1 w ramach projektu McHE

W dniu 20.06.18r., w związku z zakończeniem projektu Małopolska Chmura Edukacyjna, uczniowie biorący w nim udział uczestniczyli w wykładzie podsumowującym, który odbył się na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz odebrali certyfikaty.


„Paszport na południe Europy” – praktyki ekonomistów z ZSP w Czchowie
2018-06-21 13:32

„Paszport na południe Europy” – praktyki ekonomistów z ZSP w Czchowie

18 czerwca dziewiętnastu ekonomistów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie rozpoczęło 3-tygodniowe praktyki w Sewilli. Uczniowie będą poznawać specyfikę hiszpańskiego rynku pracy, sposoby sporządzania dokumentów związanych z prowadzeniem gospodarki magazynowej i sprzedaży. Będą także uczestniczyć w wielu aktywnościach kulturowych.


Trzy dni na Pomorzu, czyli wycieczka uczniów Zespołu Szkół w Szczurowej
2018-06-19 12:56

Trzy dni na Pomorzu, czyli wycieczka uczniów Zespołu Szkół w Szczurowej

6 czerwca 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół w Szczurowej wyjechali na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta i Malborka. W wyjeździe wzięło udział 26 uczniów oraz Panie: Iwona Nowak—Bodzioch, Bernadetta Bibro i Dorota Bolek. Podróż rozpoczęła się o godz. 3.53 na dworcu PKP w Brzesku.


VI Manewry Obronne
2018-06-14 10:48

VI Manewry Obronne

Już prawie tradycją stało się, że Zespół Szkół w Szczurowej organizuje Manewry Obronne dla klas gimnazjalnych z sąsiednich miejscowości.  W tym roku było to już szóste spotkanie, a odbyło się ono 12 czerwca 2018r. W manewrach uczestniczyli też uczniowie naszej szkoły. Zawodnicy mogli zaprezentować swoją  sprawność fizyczną oraz wykazać się wiadomościami z zakresu obronności i ratownictwa medycznego. Do rywalizacji stanęło 5 drużyn.  Pierwszym zadaniemuczes...


Zobacz więcej aktualności