Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Strona Głowna - Aktualności

ZSP Nr 1 - Sesja popularnonaukowa w Hańczowej
2018-06-26 10:33

ZSP Nr 1 - Sesja popularnonaukowa w Hańczowej

12 czerwca br. młodzież naszej szkoły, członkowie Szkolnego Klubu Historycznego im. Armii Krajowej wraz z opiekunem dr. Piotrem Dudą na zaproszenie dr. Sławomira Mrozka, nauczyciela Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej wzięli udział w sesji popularnonaukowej „W drodze do Niepodległej! W stulecie odzyskania przez Polskę Niepodległości”, zorganizowanej w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości.


Sukces ZSP Nr 1 w ramach projektu McHE
2018-06-22 13:35

Sukces ZSP Nr 1 w ramach projektu McHE

W dniu 20.06.18r., w związku z zakończeniem I edycji zajęć realizowanych w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” – Małopolska Chmura Edukacyjna – kształcenie w obszarach zawodowych, uczniowie biorący w nim udział uczestniczyli w wykładzie podsumowującym, który odbył się na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz odebrali certyfikaty.


„Paszport na południe Europy” – praktyki ekonomistów z ZSP w Czchowie
2018-06-21 13:32

„Paszport na południe Europy” – praktyki ekonomistów z ZSP w Czchowie

18 czerwca dziewiętnastu ekonomistów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie rozpoczęło 3-tygodniowe praktyki w Sewilli. Uczniowie będą poznawać specyfikę hiszpańskiego rynku pracy, sposoby sporządzania dokumentów związanych z prowadzeniem gospodarki magazynowej i sprzedaży. Będą także uczestniczyć w wielu aktywnościach kulturowych.


Trzy dni na Pomorzu, czyli wycieczka uczniów Zespołu Szkół w Szczurowej
2018-06-19 12:56

Trzy dni na Pomorzu, czyli wycieczka uczniów Zespołu Szkół w Szczurowej

6 czerwca 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół w Szczurowej wyjechali na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta i Malborka. W wyjeździe wzięło udział 26 uczniów oraz Panie: Iwona Nowak—Bodzioch, Bernadetta Bibro i Dorota Bolek. Podróż rozpoczęła się o godz. 3.53 na dworcu PKP w Brzesku.


Uczniowie na kursach zawodowych
2018-06-14 10:58

Uczniowie na kursach zawodowych

W pierwszym półroczu 2018 roku w ramach projektu pn. „Rozwój i podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie brzeskim poprzez wparcie szkół – utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych”, zrealizowanych zostało 35 kursów zawodowych dla ponad 280 uczniów szkół: Technikum im. J. Piłsudzkiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku; Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole SzkółPonadgimn...


Zobacz więcej aktualności