Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Strona Głowna - Aktualności

Szkolny Dzień Kariery w ZSP Nr1
2018-12-07 14:31

Szkolny Dzień Kariery w ZSP Nr1

29 listopada 2018r. w murach naszej szkoły gościliśmy przedstawicieli 11 wyższych uczelni z województwa małopolskiego i podkarpackiego, w związku z organizowanym co roku "SZKOLNYM DNIU KARIERY". Przedsięwzięcie to miało na celu zapoznanie uczniów z kierunkami kształcenia i zasadami rekrutacji na wyższe uczelnie. Organizatorami imprezy był pedagog szkolny p. Ewa Wolny - Dziurgot i wychowawca świetlicy szkolnej p. Małgorzata Smoleń.


Święto Niepodległości w Szczurowej
2018-11-27 13:29

Święto Niepodległości w Szczurowej

11 listopada 2018 roku w Szczurowej odbyły się gminne obchody Święta Niepodległości. Organizatorami byli: Gmina Szczurowa, Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej, Zespół Szkół w Szczurowej, Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Zarząd Koła Gminnego w Szczurowej.


BRĄZOWY KRZYŻ ZASŁUGI DLA DYREKTORA SOSW W ZŁOTEJ
2018-11-21 11:52

BRĄZOWY KRZYŻ ZASŁUGI DLA DYREKTORA SOSW W ZŁOTEJ

W dniu 19 listopada 2018 r. Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Złotej – p. Bożena Barwiołek postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy została odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi.


Święto Odzyskania Niepodległości i Święto Technikum im. Józefa Piłsudskiego
2018-11-21 11:47

Święto Odzyskania Niepodległości i Święto Technikum im. Józefa Piłsudskiego

W programie artystycznym, słowami autorstwa p. Moniki Jawor, uczniowie z klas 2AT i 2IT przybliżyli zebranym losy zniewolonej Polski. Była mowa o zrywach powstańczych, legionach polskich we Włoszech, dziełach literackich i muzycznych, które z tęsknoty za Polską tworzyli na obczyźnie Mickiewicz, Słowacki i Chopin. Powstańcze klęski i represje zaborców nie zabiły ducha polskości, który ,w ukryciu ,wzmacniany był polskim słowem, modlitwą i pieśnią.


Niepodległa !
2018-11-14 09:27

Niepodległa !

W setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości młodzież ze Szkolnego Klubu Historycznego im. Armii Krajowej w ZSP Nr 1 w raz z opiekunem dr. Piotrem Dudą wzięła udział w obchodach miejsko-gminnych.


Zobacz więcej aktualności