Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Strona Głowna - Aktualności

Niepodległa !
2018-11-14 09:27

Niepodległa !

W setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości młodzież ze Szkolnego Klubu Historycznego im. Armii Krajowej w ZSP Nr 1 w raz z opiekunem dr. Piotrem Dudą wzięła udział w obchodach miejsko-gminnych.


Niezwykłe spotkanie ze św. Janem Pawłem II
2018-11-14 08:53

Niezwykłe spotkanie ze św. Janem Pawłem II

Uczniowie z Zespołu Szkół w Szczurowej wzięli udział w sympozjum „Dziękujemy za Twoje serce. W hołdzie św. Janowi Pawłowi II". Odbyło się ono 9 listopada w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.


ZSP Nr 1 w Brzesku – Kwiaty dla Niepodległej
2018-11-13 08:48

ZSP Nr 1 w Brzesku – Kwiaty dla Niepodległej

Ostatnie dni w naszej szkole obfitują w wiele inicjatyw realizowanych w ramach akcji „Razem dla Niepodległej”. Dziś piękna pogoda umożliwiła uczniom naszej szkoły przeprowadzenie akcji „Kwiaty dla Niepodległej”.


Pomalowali świat chorych na żółto i na niebiesko…
2018-10-31 12:38

Pomalowali świat chorych na żółto i na niebiesko…

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie dobiegł końca projekt realizowany przez Stowarzyszenie Dobroczynne Iskierka Nadziei pod nazwą „Ze sztuką za pan brat”. Projekt trwał od czerwca 2018 roku i był dofinansowany przez Burmistrza Czchowa w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym .


Obchody Dnia Patrona w SOSW w Złotej
2018-10-30 13:33

Obchody Dnia Patrona w SOSW w Złotej

24 października br. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Złotej obchodził swoje święto. Obchody Dnia Patronki naszej szkoły – Marii Konopnickiej, tradycyjnie już, jak co roku, zostały połączone z obchodami Dnia Edukacji Narodowej.


Zobacz więcej aktualności