Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

INFORMATYCY Technikum im. J. Piłsudskiego finalistami GRY StudentLife@AGH!

2022-06-13 11:49
INFORMATYCY Technikum im. J. Piłsudskiego finalistami GRY StudentLife@AGH!

Spośród 26 drużyn, 400 uczniów, drużyna uczniów klasy 3TI Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku uplasowała się na I miejscu w rankingu GRY StudentLife@AGH.

Celem GRY, było zaznajomienie uczniów szkół średnich z koncepcją kształcenia akademickiego. Jej Organizatorem  jest Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej (WIMIP), Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Nasi uczniowie niedługo  staną przed ważną życiową decyzją: co robić po maturze? Jedni myślą już o pracy zawodowej, inni zastanawiają się nad kontynuacją kształcenia na uczelni wyższej.  Aby ułatwić podjęcie tej decyzji Wydział AGH zaproponował im zostanie studentami wyższej uczelni, chociaż na chwilę. 

Do GRY zgłosiły się dwie grupy z Technikum im. J. Piłsudskiego i zostały zapisane na semestr studiów od marca do czerwca 2022r.

Do grupy pierwszej, która podczas rekrutacji otrzymała identyfikator „Drużyna 11” należą uczniowie klasy 2IT: Michał Jeleń, Kacper Danioł, Karol Wnęk, Radosław Dudek, Błażej Machalski, Filip Musiał, a jej opiekunem jest Pan Piotr Krawczyk.

Do grupy drugiej – „Drużyna 12” należą uczniowie klasy 3TI: Jakub Hajduk, Kamil Krakowski, Mikołaj Nosek, Dawid Piech, Kacper Pamuła, Adrian Sęk, Emanuel Sowa oraz Norbert Wójcik, a opiekunem jest Pani Bożena Maksylewicz, która została w maju  zastąpiona przez Pana Stanisława Maksylewicza.

 Zapraszamy na stronę Technikum, gdzie szczegółowo zostały opisane kolejne etapy zmagań

http://www.technikum-brzesko.edu.pl/a,528,nasi-informatycy-finalistami-gry-studentlifeagh

Ostatnie spotkanie, na którym wiele się działo, odbyło się 31.maja. Oprócz wykładu na temat „Kuchenne rewolucje - czyli Metale rządzą światem!” należało rozwiązać kolokwium za pośrednictwem aplikacji KAHOOT. „DRUŻYNA 12/student Tadeusz Zakoli” został sklasyfikowany na PIERWSZYM MIEJSCU !!!!

W Krakowie 21.czerwca 2022r. „DRUŻYNA 12” weżmie udział w sesji egzaminacyjnej!  

*Sesja egzaminacyjna – finał GRY, który zostanie rozegrany na terenie kampusu AGH w Krakowie w formie gry terenowej.

logo-studentlifeagh-1654791658.jpg

legitymacja-druzyna-11-1654791658.jpg

legitymacja-druzyna-12-1654791658.jpg

w-dzien-w-skali-1654791658.jpg

wirtualni-studenci-gry-1654791658.jpg