Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Pomagamy! Dobro Wraca!

2022-11-23 14:36
Pomagamy! Dobro Wraca!

W dniach 15-16 listopada 2022 w Technikum im. J. Piłsudskiego w czasie zebrań z Rodzicami odbył się charytatywny kiermasz ciast. Celem akcji była zbiórka pieniędzy na rzecz ucznia Technikum, aby wesprzeć finansowo jego leczenie. Wszystkie wypieki przyniesione na kiermasz przygotowali Rodzice, Uczniowie oraz Nauczyciele.

Kiermasz ciast, babeczek i innych pyszności okazał się bardzo dużym sukcesem. Wszystkie smakołyki znalazły nabywców, a pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane rodzinie Ucznia. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród  rodziców, nauczycieli jak i pracowników naszej szkoły, za co należą się wielkie i gorące podziękowania. Szczególne podziękowania zostały skierowane do Tych Wszystkich, którzy czynnie włączyli się w tę piękną akcję, a zwłaszcza do Rodziców uczniów klasy 3LT i wychowawcy klasy p. Moniki Łucarz.

Mamy nadzieję, że poprzez udział w tej akcji uczymy postawy pomagania chorym, słabszym, robienia czegoś dla innych i zachęcamy do działania na rzecz Potrzebujących.

Na grudzień zostały zaplanowane kolejne akcje. Już dziś zapraszamy na Charytatywny Mikołajkowy Pokaz Talentów. Dobro wraca!

kiermasz-ciast-2.jpeg