Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Przyjdź, zobacz i wybierz! - Dzień otwarty na Zielonce

2019-05-30 08:53
Przyjdź, zobacz i wybierz! - Dzień otwarty na Zielonce

 W dniu 18 maja 2019 r. uczniowie szkół gimnazjalnych oraz podstawowych zawitali do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku na Dzień Otwarty. Licznie przybyła młodzież, miała okazję zwiedzić szkołę i warsztaty oraz zapoznać się z kierunkami kształcenia zawodowego. Przyszli uczniowie mogli porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami, psychologiem, pedagogiem oraz uczniami naszej szkoły, a także z pracodawcami.

Wśród tematyki dni otwartych znalazły się: Przedmioty humanistyczne w szkole technicznej, Jak rozwijamy kompetencje językowe, Przedmioty przyrodnicze w kształceniu zawodowym, Matematyka królową nauk – Twój klucz do sukcesu, Jak poprawić swoją sprawność fizyczną i kondycję, Poznaj naszą bogatą ofertę kształcenia zawodowego, Rozwiń swoje zainteresowania, Jaki zawód wybrać? Dla niezdecydowanych kandydatów zostały przygotowane testy, pomagające w wyborze interesującego kierunku zawodowego.

Bogatą ofertę edukacyjną, uzupełnił spektakl przygotowany przez uczniów z Koła Teatralnego i Zespołu Muzycznego. Przybyli goście mogli również skosztować wypieków i bigosu, które przygotowały klasy gastronomiczne, a także gulaszu zrobionego przez dyrektora. 

Zobacz galerię