2019-07-19 13:32

bez-tytulu.png

talenty-logo.png

30 czerwca 2019 roku Powiat Brzeski zakończył realizację projektu pn. „Małopolskie Talenty - szkoła ponadgimnazjalna - powiat brzeski” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

W ramach projektu utworzone zostało Centrum Wspierania Uczniów Zdolnych (CWUZ) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku oraz zrealizowane zostały zajęcia z uczniami zdolnymi w celu podniesienia kompetencji kluczowych w zakresie przedmiotów: językowych (j. angielski), matematycznych i naukowo – technicznych (nauki matematyczno – przyrodnicze), informatycznych (TIK) i przedsiębiorczości oraz podniesienie kompetencji kluczowych ponadprzedmiotowych tj. społecznych i uczenia się, rozwój uzdolnień oraz pogłębianie zainteresowań i aktywności edukacyjnej uczniów, w okresie od 01.03.2017 – 30.06.2019. W projekcie udział wzięło łącznie 120 uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku oraz Zespołu Szkół w Czchowie.

Budżet projektu „Małopolskie Talenty - szkoła ponadgimnazjalna - powiat brzeski”  wynosił 130,804,00 zł, w tym współfinansowanie z budżetu Unii Europejskiej wynosiło 111,183,40 zł.

img-0776.jpg

20180113-090222.jpg