Płatne staże wakacyjne uczniów Technikum im. J. Piłsudskiego

2019-09-11 13:09
Płatne staże wakacyjne uczniów Technikum im. J. Piłsudskiego

Dnia 5 września 51 uczniów Technikum  w zawodach: Technik Ekonomista, Technik Logistyk, Technik Organizacji Reklamy, Technik Informatyk , Technik Fotografii i Multimediów, odebrało z rąk Starosty Brzeskiego certyfikat uczestnictwa w płatnych stażach wakacyjnych, realizowanych w ramach programu „Rozwój i podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie brzeskim poprzez wparcie szkół – utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych” realizowanego przez Powiat Brzeski w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 10 Oś Priorytetowa Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów.