Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Dualne kształcenie kierowców - porozumienie Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych z firmą Zasada Trans Spedition

2019-09-18 10:51
Dualne kształcenie kierowców - porozumienie Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych z firmą Zasada Trans Spedition

Dualne, czyli podstawy w szkolnym warsztacie, a tajniki zawodu w firmie. W siedzibie firmy Zasada Trans Spedition zawarto porozumienie o współpracy pomiędzy ww. firmą, a Zespołem Szkół Technicznych i Branżowych.

Jest to jedna z największych grup kapitałowych w Polsce, Grupy Zasada S.A., skupiającej ponad 40 spółek działających w różnych sektorach gospodarki. Działa na rynku od 1996 roku, zajmując się usługami spedycyjnymi, transportowymi, serwisem wózków widłowych, diagnostyką i naprawą pojazdów.

Porozumienie podpisali Prezes Janusz Szot oraz Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych Pan Jerzy Soska. Współpraca będzie obejmować realizację zajęć praktycznych, praktyk i staży uczniowskich oraz promocję kształcenia zawodowego.

Już od drugiej połowy września tego roku nasi uczniowie kształcący się w zawodzie kierowca mechanik, zostaną oddelegowani na zajęcia praktyczne do firmy Zasada Trans Spedition. Tam zetkną się z realnymi warunkami pracy kierowcy i mechanika, a także poznają nowoczesne technologie stosowane w przedsiębiorstwie.

Szkoła, a także Zasada Trans Spedition wyraziły otwartość i gotowość do dalszego rozwoju współpracy w zakresie kształcenia zawodowego uczniów naszej szkoły. 

ANDRZEJ POLEK

1.jpg

2.jpg

3.jpg