Aktywne wakacje w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku

2020-09-15 09:29
Aktywne wakacje w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku

Dobiegły końca kolejne aktywne wakacje, podczas których mieliśmy przyjemność współorganizować w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku aż pięć obozów sportowych dla dzieci i młodzieży w wieku 12- 21 lat. W dniach od 29 czerwca do  11 sierpnia odbyły się kolejno  cztery obozy koszykarskie „Draft Camp”, a od 15 sierpnia do 25 sierpnia gościł u nas zespół młodych koszykarek z klubu Wisła Can Pack Kraków.

1.jpg

2.jpg

Uczestnicy obozów z zapałem doskonalili swoje umiejętności koszykarskie. Wszystkie grupy obozowe miały możliwość korzystania z usytuowanej po sąsiedzku nowoczesnej hali sportowej przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. Każdego dnia odbywały się tam zajęcia grupowe oraz indywidualne z trenerami.

Oprócz planowych treningów oraz zajęć sportowych, uczestnicy obozów mieli nieograniczony dostęp do siłowni na wolnym powietrzu oraz świetlicy i sprzętu multimedialnego w naszym obiekcie. Dla uatrakcyjnienia czasu wolnego i integracji  przygotowaliśmy również przestrzeń do wspólnego grillowania.

3.jpg

Nasz ośrodek zapewnił pełne wyżywienie uczestnikom obozów. Przygotowaliśmy jadłospis z ogromną starannością, wiedząc że zbilansowana dieta jest kluczowa dla  efektywnego treningu.

Przez cały pobyt naszym Gościom towarzyszył uśmiech i dobry humor. Mamy nadzieję, że skorzystają z naszej gościnności również i za rok.

Serdecznie zapraszamy,

Powiatowe Centrum Edukacji w Brzesku