Nowy sprzęt w Zespole Szkół w Czchowie

2020-10-05 14:56
Nowy sprzęt w Zespole Szkół w Czchowie

25 września 2020 r. Starosta Brzeski, Pan Andrzej Potępa przekazał na ręce Dyrektora Zespołu Szkół w Czchowie, Pana Krzysztofa Skwarło, sprzęt zakupiony ze środków z projektu „Fachowcy w swojej branży”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Dzięki 18 przekazanym zestawom -  pracownia komputerowa  zyskała nowy wygląd i jakość. W pracowni matematycznej zamontowano monitor interaktywny, który z pewnością przyczyni się do tego, by nauka była nie tylko efektywna, ale także ciekawa i innowacyjna.

Poniżej zdjęcia przedstawiające nasze pracownie  z pozyskanym sprzętem.

bez-tytulu.png