Podsumowanie Krwiodawstwa za rok szkolny 2019/2020

2020-10-06 08:14
Podsumowanie Krwiodawstwa za rok szkolny 2019/2020

Ponieważ pandemia koronawirusa i zdalne nauczanie uniemożliwiły podziękowanie i wręczenie krwiodawcom kropelek na zakończenie roku 2019/2020, opiekunowie kół Honorowych Dawców Krwi z ZSP 1 – pani Anna Gibes i ZSP 2 – pan Wiesław Gibes (obecnie Technikum im. J. Piłsudskiego oraz ZSTiB) postanowili w sposób szczególny uhonorować tegorocznych maturzystów.

28 września 2020r. zorganizowali podsumowanie akcji krwiodawstwa w ubiegłym roku szkolnym. Spotkanie odbyło się  w pracowni hotelarskiej w ZSTiB w Brzesku z udziałem zaproszonych gości: Dyrektora Technikum Doroty Jedlińskiej, Dyrektora ZSTiB Jerzego Soski, Dyrektora Powiatowego Centrum Edukacji Tomasza Gurgula, Dyrektora Liceum Ryszarda Ostrowskiego oraz Starszego Cechu Kazimierza Kurala.

Symboliczne kropelki i nagrody pozyskane od sponsorów otrzymali uczniowie Technikum: Julia Libera, Karolina Gurak, Anita Serafin, Agnieszka Szewczyk, Aleksandra Hudy,Karolina Budyś, Krystian Pikulski, Mateusz Wójtowicz.

Społeczność Technikum składa gratulacje i podziękowania Dawcom Krwi za dar życia.