Nowoczesne studio fotograficzne w Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku

2021-02-26 08:52
Nowoczesne studio fotograficzne w Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku

SZKOŁA INNA NIŻ WSZYSTKIE

Nowoczesne studio fotograficzne – nowa pracownia zawodowa w Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku dla uczniów klas Technika Fotografii i Multimediów oraz Technika Reklamy. 25 lutego 2021 roku oficjalnie przekazana do użytkowania przez Wicestarostę Brzeskiego Macieja Podobińskiego oraz p. Janinę Motak – Dyrektora Wydziału Edukacji.

Zamiana sali lekcyjnej na profesjonalne studio fotograficzne trwała 2 miesiące. Koncepcja studia została szczegółowo zaplanowana przez nauczycieli fotografii  w Technikum im. J. Piłsudskiego p. Patrycjusza Gąsiorka oraz p. Adriana Dzierwę. Wszystkie prace zostały zrealizowane przy współpracy z kierownikiem praktycznej nauki zawodu p. Magdaleną Urbaś, szkolnym informatykiem p. Tadeuszem Baką oraz nauczycielem reklamy – p. Anetą Palej.

Studio zostało wyposażone w system sufitowego zawieszenia oświetlenia, elektryczny system zawieszania tła,  softboxy, statywy do aparatów, filtry IR, skaner do negatywów, zestawy komputerowe do obróbki zdjęć, monitor interaktywny, telewizor do prezentacji prac uczniów.

Za zgodą Zarządu Powiatu Brzeskiego nowa pracownia została sfinansowana z budżetu szkoły. Dziękujemy.