Podziękowanie za współpracę

2021-03-09 12:22
Podziękowanie za współpracę

Dnia 23 lutego 2021 r. w  Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku odbyło się pożegnanie przechodzącego na emeryturę wieloletniego wizytatora Delegatury Kuratorium Oświaty w Tarnowie - Andrzeja Szlanty.

W spotkaniu uczestniczyli: Starosta Brzeski Andrzej Potępa, pracownicy Wydziału Edukacji oraz dyrektorzy szkół i placówek oświatowych powiatu brzeskiego.

Pan Andrzej Szlanta rozpoczął pracę w Kuratorium Oświaty w Tarnowie w roku 1986 jako wizytator - koordynator edukacji informatycznej. Funkcję starszego wizytatora objął w  1990 r. nadzorując szkoły ponadpodstawowe m.in. na terenie powiatu brzeskiego.

Po likwidacji woj. tarnowskiego kontynuował pracę w Małopolskim Kuratorium Oświaty w Delegaturze w Tarnowie koordynując edukację informatyczną oraz wykonując zadania ewaluatora.

Podczas pełnienia funkcji wizytatora  dał się poznać nie tylko jako osoba niezwykle kompetentna, rzetelna, zaangażowana w swoją pracę, ale także jako człowiek bardzo życzliwy i empatyczny.