Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Aktualności

Poetycki sukces Sylwii Bąk
2013-07-02 07:48

Poetycki sukces Sylwii Bąk

23 czerwca 2013 r.  podczas III Małopolskich Dni Jana Pawła II, na Placu Kazimierza Wielkiego w Brzesku, miało miejsce podsumowanie powiatowego konkursu  plastycznego i literackiego pod hasłem „Bł. Jan Paweł II – Pielgrzym Miłości”. Z Zespołu Szkół w Szczurowej wzięły z nim udział dwie uczennice: Justyna Dymon w konkursie plastycznym (opiekun mgr Elżbieta Kural) oraz Sylwia Bąk w konkursie literackim (opiekun mgr Dagmara Madej). Sylwia zajęła w konkursie drugie miejsce.


Konferencja - posumowanie I etapu projektu
2013-06-30 22:34

Konferencja - posumowanie I etapu projektu

Zakończenie roku szkolnego to jednocześnie czas podsumowania pierwszego etapu realizacji projektu "Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w Powiecie Brzeskim". Z tej okazji 26 czerwca br. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Brzesku odbyła się konferencja dla dyrektorów szkół i przedszkoli biorących udział w projekcie oraz ich organów prowadzących.


Warsztaty dla nauczycieli w Publicznej Szkole Podstawowej Sterkowcu
2013-06-21 08:22

Warsztaty dla nauczycieli w Publicznej Szkole Podstawowej Sterkowcu

Szkolenie dla nauczycieli w ramach projektu edukacyjnego: "Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie  zmodernizowanego systemu doskonalenia  nauczycieli w Powiecie Brzeskim" daje możliwość wyboru szkołom rodzaju szkolenia spośród 24-ech ofert.  Nauczyciele w PSP w Sterkowcu postanowili zgłębić tajniki nowoczesnego zarządzania szkołą, delegowanie zadań oraz nowoczesną  pracę w zespołach zadaniowych nastawioną na efekty w pracy z młodzieżą.


Poradnia w BIM-ie
2013-06-20 11:35

Poradnia w BIM-ie

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Brzesku podjęła współpracę z Brzeskim Magazynem Informacyjnym "BIM". W ramach tych działań Pracownicy Poradni przygotowują artykuły, które zostają zamieszczone w stałej rubryce pt.:„Nie bójmy się problemów!”.


Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli z SP w Uszwi
2013-06-20 08:24

Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli z SP w Uszwi

Nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Uszwi w ramach projektu "Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w Powiecie Brzeskim", w b.r. szkolnym wzięli udział w cyklu szkoleń skoncentrowanych wokół obszaru "Jak pomóc uczniowi osiągnąć sukces edukacyjny?".


Motywowanie uczniów - szkolenia dla nauczycieli z SP w Jaworsku
2013-06-18 09:14

Motywowanie uczniów - szkolenia dla nauczycieli z SP w Jaworsku

Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Jaworsku w kwietniu i maju wzięli udział w szkoleniu organizowanym w ramach projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w Powiecie Brzeskim”.


XIII ŁYSOGÓRSKI BIEG PRZEŁAJOWY
2013-06-18 08:50

XIII ŁYSOGÓRSKI BIEG PRZEŁAJOWY

               Łysogórski bieg przełajowy na stałe zapisał się w czerwcowym kalendarzu imprez sportowych Powiatu Brzeskiego. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze już po raz 13 był organizatorem biegu przełajowego dla dziewcząt i chłopców ze szkół gimnazjalnych i podstawowych naszego powiatu.           &nb...


Finał OMNIBUSA w ZSP nr 2 w Brzesku
2013-06-18 08:18

Finał OMNIBUSA w ZSP nr 2 w Brzesku

7 czerwca 2013 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku odbył się finał międzyklasowego konkursu OMNIBUS 2013, była to już 4 edycja.


Udział ZSP nr 2 w Brzesku w konkursie Eksperyment Łańcuchowy
2013-06-18 08:10

Udział ZSP nr 2 w Brzesku w konkursie Eksperyment Łańcuchowy

Koło Naukowe Biofizyki Molekularnej i Fizyki Medycznej oraz Instytut Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Wydziałem Edukacji Uniwersytetu w Lublanie zorganizowali konkurs Eksperyment Łańcuchowy.


PATRYCJA – UCZENNICA SOSW W ZŁOTEJ  NA FESTIWALU „ZACZAROWANEJ PIOSENKI” W KRAKOWIE
2013-06-18 07:52

PATRYCJA – UCZENNICA SOSW W ZŁOTEJ NA FESTIWALU „ZACZAROWANEJ PIOSENKI” W KRAKOWIE

      Uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Złotej  Patrycja Wójcik pnie się do góry. Po sukcesie w Bochni, gdzie zdobyła wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Integracja malowana dźwiękiem została zaproszona przez Panią Annę Dymną z rekomendacji Pana Marka Piekarczyka na gościnny występ w konkursie Zaczarowanej piosenki organizowanym przez  fundację Mimo wszystko, który odbył się dnia 08.06. 2013 r. na Rynku w Krakowi