Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Aktualności

Młodzież pamięta...
2012-11-20 09:01

Młodzież pamięta...

W Zespole Szkół w Czchowie odbyła się uroczysta akademia z okazji 11 listopada. Swoją obecnością zaszczycili naszą szkołę również nauczyciele i uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Czchowie. Uroczystość zakończyło wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych.


Wizyta zawodoznawcza uczniów ZS w Czchowie
2012-11-20 08:46

Wizyta zawodoznawcza uczniów ZS w Czchowie

8 listopada 2012 roku  grupa uczniów z Technikum w Zespole Szkół w Czchowie, wyjechała do Warszawy, by odbyć dwudniowy staż – spotkania zawodoznawcze w czterech ciekawych miejscach.


Rajd integracyjnjych kl.1 w ZS w Czchowie
2012-11-20 08:23

Rajd integracyjnjych kl.1 w ZS w Czchowie

Tradycyjnie już, na dobry początek pracy w szkole średniej, wychowawcy klas pierwszych i nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali rajd integracyjny. Tym razem pierwszoklasiści poznawali walory krajobrazowe, turystyczne i historyczne Drużkowa i Czchowa. Dzięki uprzejmości MOKSiRu, wszyscy chętni mogli za darmo oglądać panoramę gminy z punktu widokowego na Baszcie.   W szkole, na uczestników czekał ciepły posiłek, ufundowany przez Radę Rodziców.


Oferta edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych
2012-11-16 12:08

Oferta edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Brzeskiego na rok szkolny 2013/2014. Prezentacja oferty do ściągnięcia  TUTAJ :)


Mobilność szkolnej kadry edukacyjnej w ZSP Nr 2 w Brzesku
2012-11-15 14:09

Mobilność szkolnej kadry edukacyjnej w ZSP Nr 2 w Brzesku

Praca w szkole XXI wieku jest wyzwaniem dla nauczycieli i wymaga od nich stałego podnoszenia kwalifikacji oraz poznawania innowacyjnych metod dydaktycznych. Doskonałą okazją do tego jest udział Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Brzesku w programie Comenius „Mobilność szkolnej kadry edukacyjnej”.


SOS-W w Złotej w teatrze
2012-11-08 08:43

SOS-W w Złotej w teatrze

       Dnia 24.10.2012 r. uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Złotej udali się  do Teatru Solskiego w Tarnowie. Już od wejścia gmach teatru swym nowoczesnym stylem wzbudzał podziw wśród uczniów. Wszyscy z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie spektaklu pt. „Powrót krasnoludków”.


Kolejna akcja Szkolnego Klubu Honorowego Dawcy Krwi
2012-11-08 07:56

Kolejna akcja Szkolnego Klubu Honorowego Dawcy Krwi

„Honorowy dawca krwi to człowiek, taki jak Ty, kiedy podejmie decyzję o podzieleniu się cząstką siebie z innymi.”    Dnia 10.10.2012 roku odbyła się już druga akcja Szkolnego Klubu Honorowego Dawcy Krwi działającego przy Zespole Szkół w Szczurowej. Wydarzenie odbyło się za sprawą Pana Jarosława Mularza, który jest prezesem Szkolnego Koła Krwiodawców. 


 „Kto czyta książki, żyje podwójnie”
2012-11-07 11:06

„Kto czyta książki, żyje podwójnie”

Słowa te są swego rodzaju mottem biblioteki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Brzesku, która systematycznie powiększa zbiory z zakresu literatury współczesnej, cieszącej się ogromną popularnością wśród młodych czytelników. Prawdziwymi „perełkami” w księgozbiorze szkolnym są tzw. „książki z autografem”, pozyskiwane corocznie z niemałym trudem na Targach Książki w Krakowie. W tym roku do kolekcji naszej biblioteki dołączyły kolejne skarby


Konferencja Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Brzesku
2012-11-06 08:02

Konferencja Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Brzesku

30 października 2012 roku odbyła się powiatowa konferencja pt. „Dziecko 6-letnie w przedszkolu i szkole. Rola poradni i placówek oświatowych w przygotowaniu dziecka do szkoły” zorganizowana przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną i Starostwo Powiatowe w Brzesku. Udział w niej wzięli m.in. wicestarosta Powiatu Brzeskiego Ryszard Ożóg, dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego Janina Motak, starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie, Delegatura w Tarnowie Al


Spotkanie z Ojcem Janem Górą
2012-11-02 08:09

Spotkanie z Ojcem Janem Górą

Młodzież Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze uświetniła swoim występem spotkanie z Ojcem Janem Górą, które odbyło się 29.X.2012r. o godz. 18.00 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku.