Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Aktualności

Ochody Święta Edukacji Narodowej w ZSP nr 2 w Brzesku
2012-10-23 14:15

Ochody Święta Edukacji Narodowej w ZSP nr 2 w Brzesku

„Nauczycielu dobry, prawdę czyń w miłości”- słowa Stefana Kardynała Wyszyńskiego stały się tegorocznym mottem Święta Edukacji Narodowej w ZSP nr 2, obchodzonego w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej z 1773r.  


Zaproszenie
2012-10-23 13:20

Zaproszenie

ZSTiO zaprasza Rodziców oraz sympatyków szkoły na imprezę, pt. "Wernisaż" obejmującą wystawę prac fotograficznych uczniów klas gimnazjalnych, prezentacje umiejetności uczniów klas technicznych w zakresie zawodów barman i barista oraz prezentację laureatów konkursu recytatorskiego. Ponadto będzie można m.in. wziąć udział w konkursach tematycznych czy wysłuchać koncertu wokalnego uczniów. Zapraszamy!


Uroczystość nadania Technikum w ZSP 1 im. J. Piłsudskiego
2012-10-23 09:26

Uroczystość nadania Technikum w ZSP 1 im. J. Piłsudskiego

„Dał Polsce wolność, granice, moc i szacunek.”   Społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku świętowała 16 października 2012 r. uroczystość  nadania Technikum imienia Józefa Piłsudskiego.


Uczniowie ZSP Nr 1 na wizycie zawodoznawczej
2012-10-23 08:45

Uczniowie ZSP Nr 1 na wizycie zawodoznawczej

W dniach 11 i 12 października 2012 r. 30 osobowa grupa uczniów Technikum przy ZSP Nr 1 w Brzesku odwiedziła kilka ciekawych miejsc uczestnicząc w stażu - wizycie zawodoznawczej organizowanej w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce". Celem wizyty było zapoznanie uczniów z nowoczesnymi rozwiązaniami w branży logistycznej i handlowej, poznanie struktury organizacji pracy, wymaganego wykształcenia, cech charakterystycznych stanowisk pracy oraz perspektyw z


Nowy gabinet EEG – Biofeedback w PP-P w Brzesku
2012-10-22 18:53

Nowy gabinet EEG – Biofeedback w PP-P w Brzesku

W dniu 12.10.2012 r. został otwarty nowy Gabinet EEG – Biofeedback działający przy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Brzesku. EEG – Biofeedback (EEG - elektroencefalograf, Biofeedback z ang. - biologiczne sprzężenie zwrotne) to metoda treningowa z zakresu neurotechnologii, służąca usprawnianiu pracy umysłu. W tej metodzie wykorzystuje się atrakcyjne techniki multimedialne (gry komputerowe, filmy, bajki) jako źródło pozytywnych bodźców (nagród). Pacjent uczy s


Nagrody Starosty Brzeskiego dla nauczycieli
2012-10-19 07:56

Nagrody Starosty Brzeskiego dla nauczycieli

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom posiadającym uznany dorobek w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz szczególny wkład w rozwój oświaty samorządowej, przyznawane są Nagrody Starosty Brzeskiego.


Wizyta zawodoznawcza uczniów ZSP 1 w Poznaniu
2012-10-17 07:55

Wizyta zawodoznawcza uczniów ZSP 1 w Poznaniu

30 osobowa grupa uczniów Technikum z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 uczestniczyła w dwudniowym stażu –wizycie zawodoznawczej  w Poznaniu, zorganizowanej w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”.


Międzypowiatowym  Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania” 2012
2012-10-16 14:35

Międzypowiatowym Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania” 2012

W dniu 11 października w RCKB w Brzesku odbył się etap powiatowy konkursu recytatorskiego „Poszukiwania”. Decyzją jury do kolejnego etapu konkursu (międzypowiatowego), który odbędzie się 25 października w Dąbrowie Tarnowskiej zakwalifikowali się uczniowie ZSP nr 1: Marta Łach, Mateusz Maklas oraz Joanna Pajor. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie!


Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
2012-10-13 13:40

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim Pracownikom Oświaty zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy. Niech towarzyszy Wam przekonanie, że tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt. W dniu Waszego święta życzymy Wam ponadto sukcesów na płaszczyźnie zawodowej i osobistej, wdzięczności Uczniów, uznania Rodziców oraz optymizmu i wytrwałości w realizacji nowych wyzwań.   Dyrekcja i Pracownicy Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Brzesku


"Mamy smykałkę do biznesu"
2012-10-11 08:52

"Mamy smykałkę do biznesu"

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości AIP Kraków zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Konkursie „Mamy  smykałkę do biznesu”, który jest organizowany w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2012 w Małopolsce.