Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Aktualności

Uczeń z ZSP nr 2 w Brzesku na wizycie w Erfurcie
2012-12-24 07:50

Uczeń z ZSP nr 2 w Brzesku na wizycie w Erfurcie

W ramach współpracy ponadnarodowej w projekcie „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” Maciej Cieśla , uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku, wziął udział w wizycie studyjnej do Niemiec.


Spotkanie wigilijne w ZS w Szczurowej
2012-12-20 09:41

Spotkanie wigilijne w ZS w Szczurowej

„Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy; dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory(…) Niebo - ziemi, niebu - ziemia, wszyscy - wszystkim ślą życzenia(…)”     19 grudnia 2012 roku był szczególnym dniem dla społeczności naszej szkoły… Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski  zorganizowali Wigilię, podczas której nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i zaproszeni goście mieli możliwość podzielenia się


Mikołaj z wizytą u dzieci w SOS-W w Złotej
2012-12-20 09:32

Mikołaj z wizytą u dzieci w SOS-W w Złotej

              I nadszedł w końcu ten wyjątkowy, tak wyczekiwany przez wszystkie dzieci dzień - 6 grudnia 2012 r. Już od samego ranka wyczuwało się w naszej szkole wyjątkowy nastrój podekscytowania. I wreszcie - ku uciesze dzieciaków, o godz. 10.00 przybył upragniony gość – święty Mikołaj.


Zs w Czchowie z wizytą w Warszawie
2012-12-20 09:03

Zs w Czchowie z wizytą w Warszawie

Wspaniałym podsumowaniem i uzupełnieniem zajęć z chemii, realizowanych w ramach projektu Wiedza szansą na sukces (projekt współfinansowany przez Unię Europejska ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego) był wyjazd edukacyjny do Warszawy.


Profilaktyka nie musi być nudna!
2012-12-20 08:18

Profilaktyka nie musi być nudna!

W grudniu 2012 uczniowie ZS w Czchowie mieli okazję uczestniczyć w koncercie profilaktycznym Piotra Lubertowicza. „Lupi”  to człowiek, który  w młodości doświadczył, co to piekło uzależnienia od alkoholu, narkotyków… i tą refleksją w formie przestrogi - dzielił się z młodymi ludźmi.


Mikołajki w Zs w Czchowie
2012-12-20 07:57

Mikołajki w Zs w Czchowie

Już tradycyjnie, szóstego grudnia Zespół Szkół w Czchowie odwiedził święty Mikołaj. Tym razem przybył w obecności dwóch uroczych aniołków i diabełka. Dla wszystkich grzecznych nauczycieli i uczniów miał słodkie upominki. Święty Biskup wraz z grupą wolontariuszy – odwiedził również chorych w pobliskim szpitalu. Nie obyło się bez wzruszeń.


Nie tylko w „Mam talent” mają talent – w Szczurowej również!
2012-12-20 07:45

Nie tylko w „Mam talent” mają talent – w Szczurowej również!

Przekonywali o tym uczestnicy  Festiwalu Młodych Talentów, który już po raz kolejny odbył się w  sali widowiskowo – sportowej Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu.  Ideą przedsięwzięcia jest odkrywanie młodych talentów oraz wspólna dobra zabawa.  Mottem były słowa: „Talent jest darem uniwersalnym, potrzeba wielkiej odwagi, żeby go wykorzystać. Nie bój się być najlepszy!”


Maraton pisania listów w Łysej Górze
2012-12-20 07:38

Maraton pisania listów w Łysej Górze

               Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze kontynuując tradycję z lat poprzednich, również i w tym roku przystąpił do Maratonu Pisania Listów, których skutkiem ma być uwzglednienie pinii publicznej w sprawie osób odbywających karę (w naszym mniemaniu nieadekwatną do czynu).


Zaproszenie
2012-12-13 10:32

Zaproszenie

Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza oddział w Tarnowie, Starostwo Powiatowe w Brzesku i Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku mają zaszczyt zaprosić  na Lekcję czytania „Lalki” Bolesława Prusa, która odbędzie się 19 grudnia 2012 roku w godzinach 8.00 – 13.35 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku (sala audiowizualna nr 107, I p.).


Organizator usług cateringowych
2012-12-10 23:50

Organizator usług cateringowych

Młodzież  z Zespołu Szkół w Czchowie wzięła udział w kursie „Organizator usług cateringowych” realizowanym w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”.