Jedynka - podziękowania po Kiermaszu Bożonarodzeniowym

Jedynka - podziękowania po Kiermaszu Bożonarodzeniowym

,,Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi
szczerego i bezinteresownego wkładu
w życie innych, doświadczyli największej
radości życia - prawdziwego poczucia spełnienia”
Anthony Robbins

Te słowa, których autorem jest Anthony Robbins były mottem przewodnim tegorocznego charytatywnego kiermaszu świątecznego, którego finał mamy już za sobą. Cieszymy się, że mogliśmy w ten sposób pomóc najbardziej potrzebującym uczniom z naszej szkoły, gdyż całkowity dochód przeznaczony będzie dla naszych  koleżanek, które zmagają się z ciężką chorobą. Chcielibyśmy dzisiaj podziękować wszystkim tym, dla których te słowa, czyli  „szczery i bezinteresowny wkład w życie innych” mają szczególną wartość i którzy pomogli nam w naszym wspólnym przedsięwzięciu i doświadczyli dzięki temu największej  radości życia, czyli  prawdziwego poczucia spełnienia. Nie udało by się to bez pomocy i zaangażowania Was Wszystkich.

Dziękujemy dyrekcji i wszystkim nauczycielom, którzy swoją życzliwością, doświadczeniem i osobistym zaangażowaniem wspierali nas od samego początku zarówno przy organizacji poszczególnych punktów kiermaszu, jak i finansowo. Radzie Rodziców Liceum i Radzie Rodziców Technikum. Postanowiliśmy nie wymieniać wszystkich z imienia i nazwiska, bo nie chcielibyśmy nikogo pominąć.

Dziękujemy kl 2G wraz z wychowawczynią, która tak naprawdę rozpoczęła nasz kiermasz wystawiając parokrotnie przygotowaną z tej okazji sztukę pt. „Świętoszek” Moliera

Dziękujemy Wam drogie koleżanki i drodzy koledzy za waszą obecność na zorganizowanych imprezach na świetlicy i hali sportowej, za pomoc przy reklamie naszego przedsięwzięcia, za wszystkie wykonane własnoręcznie ozdoby świąteczne, które mogliśmy sprzedawać na kiermaszu, za dzielenie się talentami muzycznymi przy organizacji koncertów.

Podziękowania kierujemy również do Dyrekcji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2 oraz absolwentom z  LO za włączenie się w nasz kiermasz poprzez umożliwienie organizacji charytatywnych rozgrywek sportowych.

Dziękujemy pani dyrektor RCKB Małgorzacie Cuber za wypożyczenie sprzętu nagłaśniającego oraz panu Krzysztofowi Szydłowskiemu za jego obsługę podczas koncertów.

Dziękujemy wszystkim firmom i indywidualnym darczyńcom, którzy wsparli naszą akcję finansowo i dzięki którym mogliśmy przygotować loterię fantową. Firmy oraz instytucje , które nas wspierały to:

1. Market budowlany Śnieżka  (p. Marek i Michał Więckowscy)
2. Firma PAGEN
3. Firma MEGAMOT (państwa Celiny i Mieczysława Hebdów)
4. Firma CAN PACK
25. Firma LAFUTUR
26. SZKLANA GWIAZDA państwa Anety i Daniela Dębińskich
27. Firma CLEO

Na koniec chcielibyśmy w szczególny sposób podziękować również naszym rodzicom, którzy dołożyli wszelkich starań, aby nasz kiermasz był ucztą nie tylko dla oka i ucha ale również i  podniebienia.

Stefan Wyszyński wypowiedział kiedyś takie słowa: „Z drobiazgów życiowych wykonanych wielkim sercem powstaje wielkość człowieka”

Jesteście wszyscy wielcy i za to wam jeszcze raz serdecznie dziękujemy życzymy cudownych i błogosławionych Świąt i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.
Klasa 2A wraz z wychowawczynią