Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Porozumienie z Krakowską Akademią

2022-06-21 10:04
Porozumienie z Krakowską Akademią

   W dniu 17 czerwca 2022 r. podpisano porozumienie o współpracy Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego z Powiatem Brzeskim. Uczelnię reprezentował prof. KAAFM dr Klemens Budzowski, Powiat Brzeski Starosta Andrzej Potępa i Wicestarosta Maciej Podobiński.
  Wspólne działania dotyczą między innymi: objęcia patronatem uczniów klas medycznych Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Brzesku, prowadzenia przez kadrę lub studentów Uczelni zajęć dydaktycznych dla uczniów Szkół, umożliwienie uczniom  udziału w wybranych zajęciach (np.: wykładach, forach dyskusyjnych, seminariach, warsztatach) w formie stacjonarnej/on-line, pomocy w nawiązywaniu kontaktów z instytucjami krajowymi i zagranicznymi, które mogłyby przyczynić się do rozwinięcia zainteresowań uczniów Szkół, organizowanie wyjazdów na wykłady dla uczniów na Uczelnię, szkolenia i inne zajęcia, umożliwienie uczniom udziału w konkursach, warsztatach oraz innych działaniach organizowanych przez Uczelnię.
 Już w miesiącu wrześniu br. uczniowie klas medycznych Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Brzesku wyjadą na Uczelnię w ramach  zajęć zapoznawczych będą mieli sposobność obejrzenia znakomicie wyposażonych pracowni oraz rozmowy z wykładowcami i studentami z kierunku lekarskiego.

Zobacz galerię