Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Oferta edukacyjna MOS w Łysej Górze

1.png

Konieczne jest posiadanie orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na zagrożenie niedostosowaniem społecznym, wydane w poradniach psychologiczno – pedagogicznych właściwych dla miejsca zamieszkania.

Ośrodek dysponuje 60 miejscami sypialnymi w pokojach 3 osobowych, rozmieszczonych na trzech pawilonach mieszkalnych połączonych korytarzem. Wychowankowie funkcjonują    w pięciu grupach wychowawczych o liczebności do 12 osób. Posiadamy salę informatyczną   z 12 stanowiskami komputerowymi, projektorem i tablicą interaktywną. Dodatkowo dwie sale lekcyjne multimedialne. Posiadamy bibliotekę, świetlicę dla całej społeczności oraz trzy świetlice pawilonowe. Dodatkowo świetlicę multimedialną z najnowocześniejszym wyposażeniem w postaci laptopów, czytników e-book, klockami do zajęć robotyki, grami planszowymi, ekonomicznymi i strategicznymi. Nasi wychowankowie mają do dyspozycji siłownię oraz kompleks boisk „Orlik”. Szkoła Branżowa dysponuje nowoczesnymi, doskonale wyposażonymi pracowniami ślusarstwa i gastronomii. Atutem jest też nowoczesny 18miejscowy autobus do dyspozycji wychowanków.

Jeśli dbasz o rozwój swojego syna i nie jesteś obojętny na pojawiające się problemy to ta oferta jest skierowana do ciebie.