Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Najnowsze galerie

Zobacz wszystkie galerie

Zobacz też

26.jpg26.jpg23.jpg25.jpg24.jpg27.jpg

Aktywna Tablica 2020-2024

asd.png

Powiat Brzeski pozyskał środki z rządowego programu „Aktywna Tablica” na wyposażenie szkół w nowoczesny sprzęt, który pozwoli na usprawnienie nauczania oraz  rozwijanie umiejętności niezbędnych w społeczeństwie informacyjnym.

Celem Programu jest umożliwienie wykorzystania w procesie dydaktycznym urządzeń TIK, wybranych przez szkoły zgodnie z ich zdefiniowanymi potrzebami, podniesienie kompetencji uczniów i nauczycieli przez zmianę sposobu myślenia o możliwościach wykorzystania nowych technologii.

Szkoły ponadpodstawowe, dla których organem prowadzącym jest Powiat Brzeski otrzymały z programu wsparcie na zakup laptopów wraz ze sprzętem umożliwiającym przetwarzanie wizerunku i głosu udostępnianego przez ucznia lub nauczyciela w czasie rzeczywistym za pośrednictwem transmisji audiowizualnej oraz interaktywnych monitorów dotykowych o przekątnej ekranu co najmniej 55 cali.

Program finansowany jest w 80 % ze środków budżetu państwa i w 20 % z wkładu własnego organów prowadzących. Wartość całkowita wynosi 157 500,00 zł. Kwota 126 000,00 zł pochodzi z budżetu państwa, a wkład własny Powiatu Brzeskiego to 31 500,00 zł.

aktywna-tablica.png