Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

ZSP Nr 1 - Paleniu mówimy NIE !!!

2018-06-13 13:51
ZSP Nr 1 - Paleniu mówimy NIE !!!

30 maja został przeprowadzony konkurs z profilaktyki uzależnień „Zanim nie jest za późno” na temat szkodliwości palenia tytoniu. W konkursie wzięło udział pięć klas pierwszych : Kl. 1 G, Kl. 1IT, Kl. 1 LT, Kl. 1 RT oraz Kl. 1 AT.

Zespoły klasowe rywalizowały ze sobą biorąc udział w trzech etapach konkursowych na które składały się: plakat, scenka tematyczna oraz test. Do ścisłego finału weszła Kl. 1 AT, Kl. 1 LT oraz KL. 1RT. Na tym etapie drużyny poszczególnych klas  odpowiadały na pytania sprawdzające ich wiedzę teoretyczną na temat szkodliwości palenia oraz losowały pytania krzyżówkowe. Po  zaciętej i zaskakującej rywalizacji wygrała klasa 1 AT, która niemalże w ostatniej chwili odgadła pytanie krzyżówkowe, tym samym wysuwając się na pierwsze miejsce.

Serdecznie gratulujemy wygranej i już dziś zapraszamy inne klasy do udziału w kolejnym konkursie profilaktycznym w przyszłym roku. Dyplomy dla uczestników konkursu oraz nagrody dla finalistów zostaną wręczone na apelu z okazji zakończenia roku szkolnego.

Organizatorami konkursu była pani Ewa Wolny – Dziurgot, Barbara Maksylewicz, oraz Małgorzata Smoleń.

dsc-7731.jpg

dsc-7733.jpg

dsc-7736.jpg

dsc-7732.jpg

dsc-7729.jpg

dsc-7730.jpg

dsc-7735.jpg