Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Inauguracja roku szkolnego w Zespole Szkół w Czchowie

2022-09-05 10:40
Inauguracja roku szkolnego w Zespole Szkół w Czchowie

Pierwszy września 2022 r. był wyjątkowym dniem dla społeczności Zespołu Szkół w Czchowie. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Starosta Brzeski – Pan Andrzej Potępa i Dyrektor Wydziału Edukacji – Pani Janina Motak. W trakcie akademii nastąpiło powierzenie obowiązków nowemu Dyrektorowi Panu Rafałowi Cichońskiemu.

Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 była też okazją do wyrażenia wdzięczności i wielu słów uznania pod kątem ustępującego ze stanowiska Pana Krzysztofa Skwarło. W trakcie przemówienia Starosty wyraźnie wybrzmiało, że Zespół Szkół w Czchowie jest placówką, która kształci profesjonalistów, osiągających bardzo wysokie wyniki na egzaminach zawodowych, odnajdujących się na europejskim rynku pracy, korzystających ze staży i szkoleń zawodowych, między innymi w ramach programu Erasmus+. 

Nie zabrakło oczywiście słów skierowanych do młodzieży i pracowników Szkoły. Pan Dyrektor Cichoński życzył wszystkim sukcesów, realizacji celów i czerpania radości z przekazywania i zdobywania wiedzy. Wyraził również nadzieję, że tegoroczne osiągnięcia uczniów będą powodem do dumy  rodziców, nauczycieli i Szkoły.

Uroczystość zakończyła się krótkim montażem upamiętniającym 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

 

 

Zobacz galerię