Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Kursy zawodowe – obiecujący start w przyszłość

2023-03-15 14:22
Kursy zawodowe – obiecujący start w przyszłość

Już niebawem ruszy kolejna edycja kursów zawodowych skierowana do uczniów szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Brzeski. Kursy te realizowane są w ramach projektu pn. „Fachowcy w swojej Branży”, który współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Jak co roku przewidziano bogatą ofertę szkoleń nie tylko rozwijających kompetencje, ale również nadających kwalifikacje w branżach: turystyczno-gastronomicznej, teleinformatycznej, elektroenergetycznej, spedycyjno-logistycznej, budowlanej, motoryzacyjnej, ekonomiczno-administracyjnej. Ten rodzaj podnoszenia kompetencji i umiejętności wśród branżowców cieszy się co roku ogromnym zainteresowaniem. W tym roku zaplanowano blisko 50 kursów, w których udział weźmie ponad 400 uczniów.

Udział młodych i ambitnych ludzi w tej formie doskonalenia zawodowego, to wyjście naprzeciw nowym wyzwaniom obecnego rynku pracy, co niewątpliwie przyczynia się do zwiększenia ich pozycji w środowisku zawodowym.

logo-typy.png