Realizacja projektu pt. "Poznaj Polskę – edycja 2023"

2023-05-12 08:22
Realizacja projektu pt. "Poznaj Polskę – edycja 2023"

logo-1.png

Powiat Brzeski po raz kolejny uzyskał dofinansowanie w wysokości 36950,00 zł ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki na realizację wycieczek szkolnych dla uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Brzeski w ramach  przedsięwzięcia „Poznaj Polskę” – edycja 2023. Całkowita wartość wycieczek to 68090,00 zł, w tym finansowy wkład własny 31 140,00 zł. Dzięki uzyskanemu wsparciu uczniowie mogą uczestniczyć w wycieczkach umożliwiających poznawanie Polski, w ramach 5 obszarów edukacyjnych, tj.: Śladami Polskiego Państwa Podziemnego, Śladami wielkich Polaków, Kultura i dziedzictwo narodowe, Największe osiągniecia polskiej nauki i Odkrywamy skarby wsi.

Dofinansowanie otrzymały:

• Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku - 30 000,00 zł na realizację trzech dwudniowych wycieczek do Wrocławia w ramach których uczniowie będą mogli zobaczyć Halę Stulecia, Hydropolis, ZOO oraz zwiedzić zespół historycznego centrum we Wrocławiu,
  • Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczym w Złotej - 6 950,00 zł na realizację dwóch jednodniowych wycieczek do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej.

plakat-poznaj-polske.png