Mistrzowie Kultury Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku

2024-04-10 08:59
Mistrzowie Kultury Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku

26.03. 2024 r. odbył się w Technikum im. J. Piłsudskiego Konkurs o Tytuł Mistrza Kultury. Jego celem było przypomnienie i propagowanie zasad kulturalnego zachowania w sytuacjach dnia codziennego, dobrych manier, zasad savoir – vivre'u w połączeniu z własną indywidualnością oraz osobowością, kształtowanie życzliwości wobec drugiego człowieka, a także zasad zachowania się w ruchu drogowym.

Uczniowie klasy  1RT oraz 2AT wraz z p. Dorotą Dudą przygotowali tematyczne prezentacje, które zostały przekazane wychowawcom. Reprezentanci poszczególnych klas rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwszą grupę stanowili uczniowie klas pierwszych i drugich, natomiast drugą – klas trzecich oraz czwartych. Oto zwycięzcy:

W kategorii uczniowie klas pierwszych i drugich

I miejsce zajęły ex aequo uczennice z klas 2FT i 2RT – Paulina Ilczuk, Anna Tomaszek, Olimpia Brzyk, Oliwia Pajor – 45p./53p.

II miejsce zajęli reprezentanci klasy 2 IT – Nikodem Dzierwa, Bartłomiej Forgiel – 43p./53p.

III miejsce zajęli reprezentanci klasy 1LT – Maciej Mrzygłód i Kacper  Salach – 33p./53p.

W kategorii uczniowie klas trzecich i czwartych

I miejsce zajęli reprezentanci klasy 3AT – Paulina Dudek, Sebastian Kania – 55p./59p.

II miejsce zajęli ex aequo uczniowie z klas 3RT oraz 4RT – Marika Duda, Maja Rozwadowska, Justyna Gajec, Patrycja Sławek – 54p./59p.

III miejsce zajęli uczniowie klasy 3IT -  Maksymilian Święch i Karol Zgraja – 51p./59p.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim, którzy spróbowali swoich sił w konkursie!