Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Sukces uczniów Technikum im. J. Piłsudskiego!!! Finaliści centralnego etapu XV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

2024-04-17 09:11
Sukces uczniów Technikum im. J. Piłsudskiego!!! Finaliści centralnego etapu XV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Dnia 5 kwietnia 2024r. w Poznaniu w Wyższej Szkole Logistyki odbyła się gala wręczenia nagród finalistom XV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Technikum w zawodach finałowych reprezentowało aż troje uczniów klasy czwartej w zawodzie Technik Logistyk, którym udało się osiągnąć bardzo wysokie lokaty na szczeblu centralnym: Natalia Daniło - 13 miejsce, Jakub Nizioł - 14 miejsce, Kinga Szot - 47 miejsce w Polsce.

 Olimpiada jest organizowana przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu i skierowana jest do uczniów Technikum w zawodach technik logistyk i technik spedytor. Olimpiada cieszy się dużym zainteresowaniem, w tym roku w zawodach pierwszego stopnia wzięło udział 5435 uczniów z 277 szkół, z których do drugiego etapu zakwalifikowało się 851 uczniów z 187 szkół ,natomiast do etapu centralnego zakwalifikowało się już tylko 68 uczniów z 23 szkół, wyłonionych z pośród tysięcy uczniów z całej Polski. Olimpijczycy w finałowym etapie zmierzyli się z zadaniami problemowymi z zakresu gospodarki magazynowej oraz organizacji procesu transportowego.

Gratulujemy sukcesów finalistom!!!

 

Zobacz galerię