Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Dariusz Brzęk z Zielonki wśród najlepszych mechatroników w Polsce!

2024-05-15 09:01
Dariusz Brzęk z Zielonki wśród najlepszych mechatroników w Polsce!

Z radością informujemy, że Dariusz Brzęk, uczeń klasy 5 Mep w Zespole Szkół Technicznych i Branżowych, osiągnął wspaniały sukces w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Elektroników i Mechatroników ELEKTROMECHATRON, który odbył się 29 kwietnia 2024 roku na terenie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Dariusz zajął zaszczytne 6 miejsce w skali kraju, zdobywając tym samym tytuł finalisty. Ten prestiżowy tytuł otwiera przed nim wyjątkowe możliwości – pozwala na rekrutację na studia z pominięciem procesu rekrutacyjnego na kierunkach mechatronicznych i pokrewnych na wszystkich uczelniach technicznych w Polsce.

Serdecznie gratulujemy Dariuszowi tego wyjątkowego osiągnięcia i życzymy mu dalszych sukcesów oraz powodzenia na wybranych studiach!

Z dumą możemy stwierdzić, że bieżący rok szkolny był niezwykle owocny dla naszych uczniów kształcących się w kierunku mechatroniki. Te prestiżowe osiągnięcia - dwóch Finalistów ogólnopolskich olimpiad są dowodem na wysoką jakość kształcenia w naszej szkole oraz duże zaangażowanie uczniów i nauczycieli.

Anna Witkowska

Zobacz galerię