Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Ekonomiści z Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku na XX Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie

2024-05-29 08:17
Ekonomiści z Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku na XX Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie

Korzystając z zaproszenia Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie, uczniowie kierunku technik ekonomista wykorzystali okazję do uczestnictwa w ciekawych warsztatach, które poprowadziła Pani dr Katarzyna Kowalska-Jarnot.

Pierwsze zajęcia, o groźnym tytule Atak zimy, miały  bardzo wysoką stawkę – opcji wyboru było wiele, a w wyniku błędnych decyzji zespół mógł stracić … życie (niestety, w przypadku niektórych zespołów tak się stało). Celem gry była nauka negocjowania, przekonywania i zespołowego wypracowywanie wspólnych decyzji.

Drugie warsztaty dotyczyły sztyki komunikowania się, ze szczególnym uwzględnieniem elementów komunikacji niewerbalnej. I tutaj zła informacja dla naszego grona pedagogicznego – Pani Katarzyna zdradziła uczestnikom wszystkie tajniki mowy ciała.

Po emocjonujących zajęciach uczniowie wraz z opiekunami udali się na spacer po Starym Mieście, oczywiście z obowiązkową w wizytą w restauracji McDonalds. Opiekunami uczniów podczas wycieczki byli: p. Marta Jarzmik i p. Jarosław Wajs.

 

Zobacz galerię