Sukces Hanny uczennicy LO im. M. Kopernika w Międzypowiatowym Turnieju Sztuki Recytatorskiej "Poszukiwania"

2019-10-31 10:33

25.10.2019 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie podczas finału XII Międzypowiatowego Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania" spotkali się najlepsi recytatorzy oraz wykonawcy poezji śpiewanej z powiatów tarnowskiego, brzeskiego i dąbrowskiego. Organizatorami turnieju byli Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie, Małopolskie Centrum Kultury „Sokół" w Nowym Sączu, Dąbrowski Dom Kultury oraz Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, laureaci eliminacji powiatowych.

Jury w składzie: Ilona Stanaszek - przewodnicząca, Paweł Chojnowski i Magdalena Dziura, doceniło występ Hanny Gorczycy z kl.1G Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika, przyznając jej 2. miejsce w kategorii poezja śpiewana - szkoły ponadpodstawowe.

Serdecznie gratulujemy!

bez-tytulu.png