Dni Otwarte Zielonki!

2021-02-19 09:29
Dni Otwarte Zielonki!

Dni Otwarte Szkoły są doskonałym sposobem żeby zapoznać się z ofertą edukacyjną oraz bazą dydaktyczną danej placówki. Jednak w tym roku przebiegają one w inny sposób ze względu na sytuację epidemiologiczną. Nie mogliśmy zaprosić uczniów wraz z rodzicami, dlatego w dniach 15-16 lutego gościliśmy dyrektorów oraz wychowawców klas ósmych ze szkół podstawowych powiatu brzeskiego. Spotkania odbyły się z zachowaniem reżimu sanitarnego w kilku grupach.

Zaprezentowaliśmy ofertę kształcenia Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku na rok szkolny 2021/2022, stronę internetową z zasadami rekrutacji oraz pokazaliśmy naszą bazę dydaktyczną. Goście mogli obejrzeć wyremontowane sale kształcenia ogólnego, spróbować przekąsek przygotowanych przez nauczycieli i uczniów przedmiotów gastronomicznych i hotelarskich oraz zwiedzić budynek warsztatów wraz z nowoczesną pracownią eksploatacji i naprawy pojazdów samochodowych i profesjonalną linią diagnostyczną.

Bardzo dziękujemy za obecność przedstawicielom szkół z Brzeska, Gnojnika, Iwkowej, Jadownik, Jasienia, Kątów, Maszkienic, Mokrzysk, Poręby Spytkowskiej, Uszwi, Sterkowca, Sufczyna, Szczurowej, Złotej, Woli Dębińskiej.

Patrycja Ptak-Żołna