Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Pożegnanie Absolwentów Zielonki!

2021-05-18 08:19
Pożegnanie Absolwentów Zielonki!

W piątek 14 maja odbyło się pożegnanie Absolwentów Technikum Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku, których przedstawiciele po raz ostatni przyszli do szkoły, by odebrać świadectwa z wyróżnieniem, listy pochwalne, Statuetki Wybitnych Absolwentów oraz inne nagrody. Społeczność szkolna zmniejszyła się o 137 uczniów klas czwartych.

Uroczystość pożegnania rozpoczęła się ceremonią w dużej hali sportowej, w której poza bohaterami dnia uczestniczyli przedstawiciele rady rodziców, grona pedagogicznego oraz samorządu uczniowskiego. Szczególnymi gośćmi byli: Andrzej Potępa starosta brzeski, Robert Wielgat reprezentujący Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie oraz Grzegorz Bosowski przedstawiciel Stowarzyszenia Elektryków Polskich z Tarnowa, który wręczył Nagrodę im. Jana Szczepanika najlepszemu elektrykowi i mechatronikowi.

Na zakończenie uroczystości zespół muzyczny przedstawił krótki występ, wzbogacony wspomnieniami fotograficznymi z pierwszych chwil pobytu w Zespole Szkół Technicznych i Branżowych. Liczymy, że lata spędzone na Zielonce będą pięknym wspomnieniem czasów młodości.

Absolwentom życzymy wiary we własne możliwości i sukcesów w dorosłym życiu. Powodzenia!

 Patrycja Ptak-Żołna

Zobacz galerię