Awans zawodowy nauczycieli

2012-09-12 09:19
Awans zawodowy nauczycieli

Miło nam poinformować, iż kolejni nauczyciele brzeskich szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych dołączyli do grona posiadajacych stopień nauczyciela mianowanego.
Uroczyste rozdanie aktów nadania stopnia awansu zawodowego odbyło się podczas XVIII Sesji Rady Powiatu Brzeskiego - 30 sierpnia 2012 r. (czwartek) o godz. 9.00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Brzesku.

Nauczyciele, którzy otrzymali stopień nauczyciela mianowanego:
  • Pani Barbara Brzęk - ZS w Czchowie
  • Pani Anna Bodek  - SOSW w Złotej
  • Pani Agnieszka Dudek - SOSW w Złotej
  • Pani Paulina Stawarska - SOSW w Złotej
  • Pan Tomasz Wygoda - ZSP Nr 1 w Brzesku
  • Pan Marcin Maćkowicz  - ZSP Nr 2 w Brzesku
  • Pani Ilona Musiał - ZSP Nr 2 w Brzesku
  • Pani Magdalena Urbaś - ZSP Nr 1 w Brzesku
  • Pan Marcin Madej - ZSP  Nr 1 w Brzesku

Przy tej okazji warto przypomnieć słowa roty, które składają awansowani nauczyciele podczas uroczystego ślubowania, a które przypominają nam o wciąż nieprzemijający etosie nauczyciela :

„Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Tak mi dopomóż Bóg”