Stypendia Starosty Brzeskiego trafiły do najzdolniejszych uczniów!

2012-09-12 10:13
Stypendia Starosty Brzeskiego trafiły do najzdolniejszych uczniów!

Tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego - podczas XVIII Sesji Rady Powiatu Brzeskiego, 30 sierpnia br. Starosta Brzeski - Andrzej Potępa wręczył stypendia dla najdolniejszych uczniów szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Brzeski.

Tegoroczni stypendyści to:

• Artur Szydek - uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Brzesku - Laureat III stopnia V Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"
  • Bożena Bawół - uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Brzesku - Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 1768 - 1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Stycznowego"
  • Joanna Zagórowska - uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Brzesku - Laureatka Ogólnopolskiego Dyktanda Języka Niemieckiego "Das Deutsch Diktat"
  • Norbert Skurnóg - uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Brzesku - Laureat Konkursu "Idea społeczeństwa informacyjnego" Projekt Informtyka otwiera dzwi jutra
  • Sławomir Pabian - uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Brzesku - Finalista XXXV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektronicznej
  • Karolina Gagatek - uczennica Zespołu Szkół w Czchowie - Finalistka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 - 1989"

Stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniów zainteresowanych przyszłorocznymi stypendiami Starosty Brzeskiego oraz ogólnopolskimi programami stypendialnymi zapraszamy do zakładki Stypednia
na naszym portalu.

Fot. Stanisław Olczak – Informator Brzeski