Pracownicy PPP w Brzesku w "Klubie Maluszka"

2013-06-11 14:32
Pracownicy PPP w Brzesku w "Klubie Maluszka"

05.06.2013 r. pracownicy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Brzesku zakończyli cykl spotkań z rodzicami dzieci w wieku 1,5-3 lat, którzy są członkami „Klubu Maluszka” działającego przy Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Centrum Kulturalno – Bibliotecznym w Brzesku. W miłym towarzystwie i przyjaznej atmosferze wygłoszone zostały prelekcje dla rodziców i opiekunów, które umilała obecność dzieci na sali. Podczas spotkań rodzice i opiekunowie „Maluszków” mieli możliwość skonsultowania się z psychologiem, logopedą czy pedagogiem i porozmawiania na temat Własnych Pociech.

Oto tematy wygłoszonych prelekcji w ramach współpracy z „Klubem Maluszka”:
1. „Etapy rozwoju mowy u dziecka” – mgr Aneta Garlacz, logopeda.
2. „Rozwój małego dziecka” – mgr Magdalena Kuśnierz, psycholog.
3. „Rozwijanie funkcji słuchowych, wzrokowych i manualnych u dzieci młodszych i w wieku przedszkolnym” – mgr Dominika Sosin-Szefer, pedagog.
4. „Szkoła dla Rodziców – czyli słów kilka jak być lepszym rodzicem” – mgr Anna Pawlik, psycholog.