Konferencja - posumowanie I etapu projektu

2013-06-30 22:34
Konferencja - posumowanie I etapu projektu

Zakończenie roku szkolnego to jednocześnie koniec realizacji pierwszego etapu projektu "Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w Powiecie Brzeskim". Z tej okazji 26 czerwca br. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Brzesku odbyła się konferencja dla dyrektorów szkół i przedszkoli biorących udział w projekcie. Spotkanie adresowane było również do burmistrzów i wójtów wszystkich gmin z terenu powiatu brzeskiego.
           Gośćmi specjalnymi konferencji byli: Małopolski Kurator Oświaty - Pan Aleksander Palczewski i Koordynator ds. opracowania nowego systemu doskonalenia nauczycieli z Ośrodka Rozwoju Edukacji - Pani Joanna Soćko. Podczas konferencji zgromadzeni dyrektorzy szkół i przedszkoli mogli również wysłuchać prelekcji Zastępcy Dyrektora Wydziału Nadzoru Pedagogicznegoi Rozwoju Edukacji z Kuratorium Oświaty w Krakowie - p. Artura Paska.
          Konferencja była okazją do podsumowania pierwszego etapu projektu, którego głównym założeniem  jest sprawdzenie efektywności nowego systemu doskonalenia nauczycieli i jego wpływu na poprawę jakości pracy szkół. Projekt obejmuje wsparciem 76 szkół oraz 14 przedszkoli funkcjonujących na terenie powiatu brzeskigo.

Więcej informacji o projekcie- kliknij tutaj

Więcej zdjęć kliknij tutaj