Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

"Mamy smykałkę do biznesu"

2012-10-11 08:52
"Mamy smykałkę do biznesu"

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości AIP Kraków zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Konkursie „Mamy  smykałkę do biznesu”, który jest organizowany w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2012 w Małopolsce.
Zadaniem uczestników będzie przygotowanie projektu przedsięwzięcia biznesowego, opisanego w jednym z trzech studiów przypadku. Projekt musi opierać się na autorskim pomyśle, powinien też zapełniać rynkową niszę i być możliwym do wprowadzenia w życie w warunkach szkolnych. Uczniowie muszą też umieć atrakcyjnie zaprezentować go jury, aby jego członkowie nie mieli wątpliwości, że przedsięwzięcie jest gruntownie przemyślane przez młodych przedsiębiorców.
W konkursie mogą brać udział 6-osobowe drużyny złożone z uczniów szkół ponadgimnazjalnych mających swoją siedzibę w Małopolsce. Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać do 12 października 2012 roku do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Szczegółowe informacje na temat konkursu, w tym formularz zgłoszeniowy, można znaleźć w Regulaminie, a także na stronie internetowej.