Nagrody Starosty Brzeskiego dla nauczycieli

2012-10-19 07:56
Nagrody Starosty Brzeskiego dla nauczycieli

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom posiadającym uznany dorobek w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz szczególny wkład w rozwój oświaty samorządowej, przyznawane są Nagrody Starosty Brzeskiego.
Dyplomy uznania wraz z podziękowaniami za trud podejmowanej na co dzień pracy nad kształtowaniem umysłów i serc młodych Polaków oraz aktywną i twórczą postawę wręczono trzynastu wyróżnionym nauczycielom na uroczystości nadania im. Józefa Piłsudskiego Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku w dniu 16 październia 2012 r..

Osoby nagrodzone to pracownicy pedagogiczni szkół i placówek oświatowych Powiatu Brzeskiego:

Nauczyciele:
  • Jacek Bartkowiak – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Brzesku,
  • Jadwiga Lewniowska – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Brzesku,
  • Bożena Maksylewicz – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Brzesku,
  • Renata Łątka – Mleczko – Zespół Szkół w Czchowie,
  • Dorota Bolek – Zespół Szkół w Szczurowej,
  • Agnieszka Płoskonka – Zespół Szkół w Szczurowej,
  • Sylwia Mleczko – Fikas – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze,
  • Danuta Reczek – Chyl - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Brzesku,
  • Barbara Jarota – Halik – Zespół Szkół w Czchowie,
Dyrektorzy:
  • Maria Piela – Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze,
  • Jan Mleczko – Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łysej Górze,
  • Maria Góra – Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Brzesku,
  • Barbara Goryl – Dyrektor Zespołu Szkół w Czchowie.

Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów na płaszczyźnie zawodowej i osobistej.