Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

"Mam zawód. Mam fantazję"

2012-10-29 10:03
"Mam zawód. Mam fantazję"

Uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku  zostały wyróżnione w konkursie „Mam zawód. Mam fantazję”, który odbywa się w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”. Patrycja Kalicka i Joanna Duda wzięły udział w konkursie z branży informatycznej, gdzie zadaniem uczestników było opracowanie i wykonanie dokumentu filmowego z surowego materiału.

Jury doceniło pracę naszych uczennic i oceniło jako bardzo dobrą, zarówno pod względem technicznym jak i artystycznym. Na uwagę zasługuje również fakt, że dziewczyny zmagały się z 14 innymi drużynami, które stanowili sami chłopcy. Tym bardziej jesteśmy dumni z naszych uczennic i serdecznie im gratulujemy!

Projekt „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 9.2., jest jednym z pierwszych i największych przedsięwzięć w Polsce, którego budżet określono na 140 milionów złotych (czas realizacji projektu 01.01.2010r -31.12.2014r).  Głównym celem projektu jest modernizacja i podniesienie jakości kształcenia zawodowego poprzez wsparcie szkół kształcących w Małopolsce a także doposażenie w sprzęt techniczny i dydaktyczny, który wykorzystywany jest podczas prowadzenia kursów i zajęć.