Kurs prawa jazdy kat B

2014-10-27 15:17
Kurs prawa jazdy kat B

Prawo jazdy, tak jak dowód osobisty, stało sie dokumentem powszechnym i niezbędnym do funkcjonowania w społeczeństwie. Dla pewnych osób to luksus umożliwiający korzystanie z własnego samochodu, dla innych - źródło utrzymania rodziny. W listopadzie br. 15 uczniów Technikum im. J. Piłsudskiego w ZSP Nr 1 w Brzesku kończy kurs prawa jazdy kat B,  sfinansowany w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” Działanie 9.2 POKL, zadanie: nr 7 – Realizacja Programów Rozwojowych Szkół na terenie Powiatu Brzeskiego.  Życzymy powodzenia na egzaminie.
Od 2010 roku z kursów prawa jazdy kat B organizowanych w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”  skorzystało już 120 uczniów  Technikum w ZSP Nr 1. Zgodnie z regulaminem rekrutacji podstawowym kryterium uczestnictwa w kursach jest wyższa średnia ocen uzyskana w semestrze poprzedzającym rozpoczęcie danego kursu.