Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

WERNISAŻ W ZSTiO w Łysej Górze

2012-10-31 11:35
WERNISAŻ W ZSTiO w Łysej Górze

25 października br., w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze, odbyło się spotkanie z rodzicami połączone z wystawą prac uczniowskich, których inspiracją była jesień.
W trakcie wernisażu, można było obejrzeć kolorowo udekorowane stoliki konkursowe pt. „Jesienny strój”, zdjęcia jesienne oraz prace plastyczne. Spotkanie uatrakcyjniły pokazy młodych basistów, barmanów i chemików.
Było kolorowo, wybuchowo i smacznie! Rodzice zostali poczęstowani smakowitymi przekąskami, przygotowanymi przez członków Koła gastronomicznego, a także profesjonalnymi drinkami bezalkoholowymi i pachnącą kawą w wykonaniu młodzieży z technikum hotelarskiego.
Ponadto, na owym spotkaniu odbył się konkurs Savoir vivru, w trakcie którego uczniowie mogli popisać się znajomością dobrych obyczajów i obycia towarzyskiego.
Dla zdecydowanych na metamorfozę czekała pracownia fryzjerska z dobrą radą i miłą obsługą. Chemicy udowadniali, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i z wrodzonym wdziękiem zabawiali gości eksperymentami chemicznymi.
To był niezapomniany wieczór, a miła atmosfera zapewne zdecydowanie złagodziła informacje na temat niepowodzeń szkolnych uczniów po wywiadówce.