Najlepsi z najlepszych

2014-12-19 08:37
Najlepsi z najlepszych

Dnia  16 grudnia 2014 w Sali Lustrzanej Urzędu Miasta Tarnowa odbyła się uroczystość  wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Tarnowa oraz powiatów tarnowskiego, brzeskiego, bocheńskiego i dąbrowskiego.   W gronie  najlepszych znalazły się uczennice ZSP Nr 1: Paulina Walas   -  Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika , kl. 3 D,  Agnieszka Pięta – Technikum im. J. Piłsudskiego , kl. 3 LT.  Stypendia wręczyli  Małopolski Kurator Oświaty – pan Aleksander Palczewski, oraz Prezydent Miasta Tarnowa pan Roman Ciepiela. Uroczystość prowadziła pani Urszula Blicharz – dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Tarnowie.
Serdecznie gratulujemy!