Szkolna wigilia w ZS w Szczurowej

2015-01-09 12:13
Szkolna wigilia w ZS w Szczurowej

Wigilia Szkolna odbyła się 18 grudnia 2014 r. w Sali Tańca. Obecnością swoją zaszczycili nas Starosta Powiatu Brzeskiego Pan Andrzej Potępa, Wicestarosta Pan Ryszard Ożóg, Wójt Gminy Szczurowa Pan Marian Zalewski, Przewodniczący Rady Gminy Szczurowa Pan Kazimierz Tyrcha oraz Dyrektor Gimnazjum w Szczurowej.
Akademię przygotowała klasa 1 Technikum Obsługi Ruchu Turystycznego, której przedstawiciele wręczali także zaproszonym gościom i nauczycielom okolicznościowe stroiki. Pani Dyrektor Jolanta Gola-Styrna wręczyła nagrody wraz z Panem Starostą uczniom, którzy wygrali pierwsze miejsca w Festiwalu Młodych Talentów. Następnie wszyscy zebrani składali sobie życzenia świąteczne i połamali się zgodnie z polską tradycją opłatkiem. Nad tym aby wszyscy wyszli najedzeni do syta czuwały panie z Rady Rodziców- za co bardzo im dziękujemy.