Konkurs w Zaborowie

2015-01-12 11:26
Konkurs w Zaborowie

20 listopada 2014r. odbył się X Regionalny Konkurs Poezji Józefa Barana zorganizowany w Gminnym Ośrodku Kultury w Borzęcinie. Tegorocznej edycji towarzyszyło hasło: „Moje marzenia są wielkie, jestem więc najbogatszym człowiekiem na świecie”. Do konkursu zgłosiło się 71 uczniów z różnych szkół województwa małopolskiego. Zespół Szkół w Szczurowej reprezentowali: Marlena Janeczek z klasy III technikum oraz Sebastian Jamrożek – uczeń klasy IV technikum.
Prezentacji utworów poety przysłuchiwała się komisja w składzie: Józef Baran, Bolesław Faron, Maria Marek, Kinga Białek oraz Elżbieta Kowal. Tak jak w poprzednich latach konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym uczestniczyły wszystkie osoby, które zgłosiły swój udział i przybyły do Borzęcina. Uczniowie prezentowali jeden z przygotowanych tekstów. Do drugiego etapu dostali się Ci, którzy swoją interpretacją wierszy Józefa Barana wzbudzili największe uznanie komisji konkursowej.W kategorii szkoła ponadgimnazjalna wyróżniono uczennicę Zespołu Szkół w Szczurowej - Marlenę Janeczek.
Gratulujemy wyróżnienia i dziękujemy uczniom za godne reprezentowanie Zespołu Szkół w Szczurowej.