Dnia 24.04.15 mury naszej szkoły opuścili uczniowie klasy 4T. Uroczystość pożegnania maturzystów rozpoczęła się od części artystycznej przygotowanej przez kl. 2T z wychowawczynią p. Agnieszką Płoskonką. Był to program kabaretowy, który w humorystyczny sposób pokazywał „beztroską” codzienność maturzysty oraz problemy napotykane w dorosłym życiu zawodowym. Odbyła się również ceremonia rozdania nagród za całokształt - Lolki 2015.
Nie zabrakło też chwili refleksji, m.in. podczas oglądania prezentacji przygotowanej przez kl. 2T oraz przemowy pani dyrektor Jolanty Gola-Styrny. Na koniec pani dyrektor wraz z wychowawczynią klasy 4T p. Dorotą Bolek wręczyły maturzystom świadectwa ukończenia szkoły, a wybrani uczniowie otrzymali nagrody za wyniki w nauce i pracę na rzecz szkoły. Najlepsi sportowcy tej klasy odebrali statuetki z rąk pani dyrektor oraz nauczyciela wychowania fizycznego p. Pawła Płoskonki. Dyrektor szkoły – p. Jolanta Gola-Styrna oraz wicedyrektor, p. Grażyna Piotrowska przekazały podziękowania przedstawicielom Rady Rodziców obecnym na uroczystości oraz listy gratulacyjne rodzicom wyróżnionych uczniów.
Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia na egzaminach, sprostaniu wyzwaniom i samych sukcesów na nowej życiowej ścieżce.













