SZCZUROWA WYRÓŻNIONA!

2015-10-23 14:16
SZCZUROWA WYRÓŻNIONA!

W środę, 21 października miał miejsce POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI JANA PAWŁA II pod hasłem „Promień słońca niechaj pada w serca…”.
Konkurs zorganizowała Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku, a honorowy patronat nad konkursem sprawowali: Burmistrz Miasta Brzeska, Starosta Brzeski oraz Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła w Brzesku. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: uczniowie gimnazjów i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.
W drugiej z nich wzięły udział 2 uczennice - Karolina Golonka (2t) i Paulina Pięta (2t) -  z Zespołu Szkół w Szczurowej, przygotowywane do konkursu przez panią mgr Dorotę Bolek.  Przy okazji konkursu uczennice miały okazję podziwiać wystawę poświęconą Janowi Pawłowi II, znajdującą  się  w sali, w której odbywał się konkurs. Obie dziewczyny podeszły do występu z dużym zaangażowaniem i wrażliwością, co doceniła komisja konkursowa przyznając  Karolinie  wyróżnienie. Gratulujemy!