Bezpłatne szkolenie dla dyrektorów szkół i przedszkoli

2012-11-20 10:35
Bezpłatne szkolenie dla dyrektorów szkół i przedszkoli

W związku z planowanym rozpoczęciem realizacji projektu  „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w Powiecie Brzeskim”  zapraszamy dyrektorów szkół i przedszkoli, które funkcjonują na terenie Powiatu Brzeskiego do udziału w bezpłatnym szkoleniu organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji. Szkolenie odbędzie się 3-4 grudnia br. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Brzesku, ul.Piastowska 2B.

Szkolenie ma na celu przygotowanie kadry kierowniczej szkół oraz przedszkoli z terenu naszego powiatu do efektywnego korzystania ze wsparcia dostępnego w ramach nowego systemu wspomagania. Uczestnicy szkoleń uzyskają informacje niezbędne do efektywnego korzystaniaz rocznych planów wspomagania, pogłębią wiedzę w zakresie zarządzania procesami kompleksowego rozwoju szkoły, rozwiną umiejętności pozwalające na wnikliwe określanie potrzeb, formułowanie celów rozwojowych oraz planowanie spójnych procesów rozwojowych.

Do pobrania: formularz zgłoszeniowy oraz deklaracje udziału

Formularz zgłoszeniowy prosimy uzupełnić i przesłać na adres: ore@akademiamddp.pl (do 26 listopada br.) a oryginał formularza oraz wszystkie deklaracje i oświadczenia podpisane i opieczętowane prosimy dostarczyć do Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Brzesku (ul. Piastowska 2B) najpóźniej w dniu szkolenia.

oprac. Wydział Edukacji